catalogue interactif

Stwórz aplikcję moblilną

Wkrocz w dobę
aplikacji mobilnych !


W dzisiejszych czasach strona internetowa nie jest wystarczająca ! Powinieneś również dotrzeć do rosnącej liczby użytkowników telefonów komórkowych ! Webpublication realizuje aplikacje mobilne w rekordowym czasie !
 

Aplikacja dostosowana do Twoich potrzeb

Proste rozwiązanie

Aplikacje mobilne tworzone przez Webpublication zawierają najpopularniejsze funkcje poszukiwane przez użytkowników : aktualności, informacje ogólne, powiadomienia push, wideo, nawigację, technologię AR...
Specjalizujemy się we wdrażaniu aplikacji, zbudowanych dzięki szybkiemu połączeniu tych funkcji, gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę !
Aplikacja mobilna powinna być odzwierciedleniem Twojej marki. Pomożemy Ci stworzyć oprogramowanie odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom Twoim i Twoich użytkowyników.

Pełne pokrycie rynku :

Aplikacje mobilne ios (iPad/iPhone) lub aplikacje android (Samsung, Htc…) : przystosowujemy się do wszysktich systemów operacyjnych.

Pełna niezależność w zarządzaniu :

Dzięki łatwemu w obsłudze back office, możesz na bieżąco zarządzać treścią swojej aplikacji.
 

Aplikacja biblioteka

Co nas wyróżnia ? Dostarczamy Państwu aplikacje mobilne łatwe w obsłudze, umożliwiające zarządzanie zawartością redakcyjną wzbogaconą o wszelkiego rodzaju materiały multimedialne (filmy, zdjęcia, interaktywne linki ...).
Webpublication udostępnia Ci łatwy w użyciu interfejs, który pozwala zarządzać samodzielnie treścią aplikacji.
Aplikacja biblioteka jest idealnym rozwiązaniem dla :

Aplikacja biznesowa

zawiera wszystkie katalogi, ulotki i cenniki, które będą używane przez dział sprzedaży

Aplikacja katalog

grupująca wszystkie katalogi produktów i usług, wzbogacone o filmy, obrazy i inne interaktywne treści...
 

Aplikacja sprawozdaniowa

grupująca wszystkie pliki PDF w celu ułatwienia prezentacji Twoich rocznych sprawozdań lub jakichkolwiek innych ważnych wydarzeń Twojej firmy...

Aplikacja wydawnicza

magazyny online i publikacje zamieszczone w naszym oprogramowaniu wzbogacone są interaktywnymi treściami, przyjemniejsze w lekturze i bardziej dynamiczne.
 
 

Prosta obsługa


Dzięki łatwemu w obsłudze back-office nie musisz być informatykiem aby dodawać, usuwać lub modyfikować zawartość aplikacji !

Dodatki Multimedialne


Jeden, dwa, trzy, klik ! Dzięki Webpublication dodawanie multimedialnych treści do aplikacji mobilnej nigdy nie było łatwiejsze !
 

Publikacja na szerszą skalę


Dzięki naszemu wielokanałowemu oprogramowaniu, twoje publikacje interaktywne zawarte w aplikacji mobilnej będą również dostępne w Intenecie !

Nasze ostatnie przykłady


Aplikacja biblioteka zawierająca publikacje wzbogacone o : filmy, zdjęcia, linki ..

Aplikacja zrządzająca dokumentami handlowymi. Broszury są aktualizowane na bieżąco
 

Aplikacja biblioteka zawierająca przewodniki. Zarzadzanie In-App purchase

Kosztorys

Reprezentujesz
Nazwa firmy
Nazwisko
Imię
Email
Telefon
Temat prośby

Zoom na aplikacje mobilne

Czym były by Smartphony bez aplikacji mobilnych ? Aplikacje na iPhona lub aplikacje na Androida, te małe oprogramowania darmowe lub płatne, czynią nasze telefony bardziej inteligentnymi i praktycznymi. Wraz z rosnącą popularnością aplikacji mobilnych, dowiedz się jak dostosować ją do Twojej strategii biznesowej.

Sukces aplikacji mobilnych

Stale rosnąca ilość użytkowników utwierdza nas w przekonaniu, że aplikacje mobilne są nieodłącznym elementem telefonów komórkowych. Przekazują informacje, są praktyczne. Według szwedzkiej agencji analiz Berg Insights, specjalizującej się w telekomunikacji, pobieranie aplikacji mobilnych ma wzrastać o ok. 56% rocznie, a w roku 2015 ma osiągnąć 100 miliardów pobranych aplikacji mobilnych na całym świecie... Bezpośredni dochód dla firm wydawniczych oszacowano na 8,8 miliardów dolarów ... W samej tylko Francji, 60% z 19 milionów użytkowników telefonów oszacowanych przez Médiamétrie w ostatnim kwartale 2011 roku przejrzało co najmniej jedną aplikację mobilną w ciągu roku ... Warto to wykorzystać !

Aplikacja mobilna darmowa czy płatna ?

Jak zaistnieć, przy stale rozwijającym się rynku aplikacji mobilnych ? Po prostu decydując się na stworzenie własnej aplikacji : oryginalnej i pomysłowej ! Wersja bezpłatna aplikacji pozwoli na promowanie Twojej marki lub produktu. Pomoże również Twojej marce w pozyskaniu nowych klientów. Wersja płatna aplikacji mobilnej, będzie źródłem dodatkowego dochodu. W App Purchase, w App reklamie, w prenumeracie... Wiele narzędzi pozwala uzyskiwać przychody z aplikacji przeznaczonych do telefonów komórkowych.
Najważniejsze abyś wiedział dokładnie, dlaczego i po co decydujesz się na stworzenie aplikacji mobilnej...
Zastanów sie rownież nad stworzeniem aplikacji dla iPada, aby być jeszcze bardziej dostępnym. W celu uzyskania większej ilości informacji, poproś o bezpłatny kosztorys.